תאונות דרכים
החוק קובע כי כל נפגע בתאונת דרכים, אשר סובל מפגיעת גוף כתוצאה מהתאונה, זכאי לפיצוי בגין הנזק שנגרם לו וזאת ללא צורך בהוכחת אחריות. הנפגע בתאונה זכאי לפיצוי גם אם הוא הגורם הישיר להתרחשותה של התאונה.   

הטיפול בתביעת פיצויים בתאונת דרכים טומן בחובו מלאכה מורכבת של חישוב הנזק אשר נגרם כתוצאה מהפגיעה והוכחתו. התהליך דורש איסוף של החומר הרפואי, קבלתן והצגתן של חוות דעת רפואיות של מומחים, והתנהלות אל מול גופים שונים כמו המוסד לביטוח לאומי, חברות ביטוח וכמובן בית המשפט. ייצוג וייעוץ משפטי איכותיים הם בעלי חשיבות מכרעת בדרך להשגת מיצוי זכויותיו של הנפגע. תשומת לב לפרטים הקטנים, אך גם התחשבות בתמונה הגדולה ודאגה למכלול האינטרסים בהווה ובעתיד, הכרחיות לצורך השגת התוצאה המיטבית.    

משרד עו"ד קינן מתמחה בתחום תאונות הדרכים, וייצג לקוחות רבים לאורך השנים תוך השגת תוצאות חסרות תקדים. המשרד מלווה את לקוחותיו בכל שלבי הטיפול בתיק, החל מהפניה למוסד לביטוח לאומי (למשל במקרה של הגשת תביעה להכרה בנכות חלקית או מלאה), דרך ייצוג אל מול חברת הביטוח, ועד ניהול התיק בביהמ"ש. משרד עו"ד קינן פועל להשגת התוצאה הטובה ביותר, ומנהל את התיק אל מול הגופים השונים תוך התחשבות בהיבט האישי של הנפגע, במטרה לשרת נאמנה את אינטרס הלקוח והבטחת רווחתו בעתיד.