אודות המשרד
משרד עו"ד קינן הוא משרד פרטי העוסק בתחום האזרחי ומתמחה בתחום הנזיקין. המשרד מציע שירות משפטי, מקצועי ואישי במגוון נושאים, ובהם: תאונות דרכים ותאונות עבודה, רשלנות רפואית, תחום החוזים והתחום המסחרי, עזבונות וירושות ודיני עבודה. 

המשרד ממוקם בקומה השניה של בניין אורן במתחם חלונות הסיטי, בשד' פל-ים 2 חיפה (בסמוך להיכל המשפט ולמשרדי הממשלה). המשרד מספק מענה ללקוחותיו בין השעות 8:30-17:00 - ניתן ליצור קשר בטלפון שמספרו 04-8666995, או באמצעות פקס שמספרו 04-8666998. 

באתר האינטרנט שלנו תוכלו ללמוד על פעילות המשרד ועל התחומים בהם הוא עוסק, לעיין במידע מועיל בדבר פרסומים ופסקי דין, וליצור קשר באמצעות פניה בעמוד "צור קשר".  

מייסד המשרד, עו"ד חיים קינן, הינו בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים, ועוסק בעריכת דין משנת 1981. עו"ד חיים קינן הוא גם מגשר מוסמך מטעם המכון לגישור של לשכת עורכי הדין, החל משנת 2006.
לעו"ד חיים קינן ידע רב ומומחיות רבה בדיני הנזיקין ובמשפט מסחרי, ובתוך כך ניסיון עשיר במיוחד בתחומים - תאונות דרכים ותאונות עבודה, רשלנות רפואית, חוזים, עזבונות וירושות ודיני עבודה. עו"ד קינן מרבה להופיע בבתי המשפט בערכאות השונות, וניסיונו הרב כולל הופעות מרובות בערעורים שונים שנדונו בבית המשפט העליון. 

פעילותו של עו"ד חיים קינן רבה ומגוונת, והוא שותף לעשייה משפטית רחבת היקף מחוץ לגבולות משרדו הפרטי. בין היתר, עו"ד קינן חבר בוועד מחוז חיפה של לשכת עורכי הדין החל משנת 1996, ובנוסף הוא מכהן גם בתפקידים:  

חבר בדירקטוריון של ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין  (חברה לתועלת הציבור). 
חבר פורום הנזיקין הארצי.
חבר הנשיאות הארצית של יו"ר וועדות בתי משפט.
יו"ר וועדת בימ"ש שלום בחיפה.
ממייסדי העמותה למשפט ציבורי בחיפה. 

יש לציין כי פעילותו של עו"ד קינן במוסדות לשכת עורכי הדין היא התנדבותית, ועיקר העשייה היא למען זכויות מתדיינים בערכאות השיפוטיות.